Deri dje hanin bukë së bashku,sot Donika e quan Albinin ”Zogze”

Deputetja nga radhët e AAK-së, Donika Kadaj e ka kritikuar kryeministrin, Albin Kurti pas heqjes së taksës për lëndën e parë.

Kadaj e ka quajtur ‘Zogze’ kryeministrin Kurti, transmeton Indeksonline.

Për më shumë lexojeni postimin e plotë:Kurti i thoshte Thacit “Me neve skifter a jashte pule”. Ky as pule. Zogze.JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME