“Dhelpër dinake” – kënga e Mozzik “di;ss” për Loredanën? Kjo është super femra që është pjesë e klipit

“Dhelpër dinake” – kënga e Mozzik “di;ss” për Loredanën? Kjo është super femra që është pjesë e klipit

Mozzik pas ndarjes nga Loredana Zefi është kthyer në Kosovë ku dhe ka vazhduar me projektet dhe koncertet këtu.“Dhelpër dinake” titullohet kënga e re e artistit, e cila menjëherë na çon në mendje se mund t’i dedikohet ish të dashurës së tij, Loredanës shtype rekl,am dhe shiko vide,on ku sapo e publikoi Mozzik.