Dhimbje e madhe! 19-vjeçari shqiptar jep shpirt në mes të rrugës në Itali

Dhimbje e madhe! 19-vjeçari shqiptar jep shpirt në mes të rrugës në Itali

Një a ksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku për pasojë ka ndërruar jetë një 19-vjeçar.

Mediat italiane bëjnë me dije se mbrëmë një makinë është përfshirë në ak sident afër Venecias, ku kanë mbetur të p lagosur 5 persona. Shqiptari, i cili ishte dhe drejtuesi i mjetit ka marrë pl agë të rënda dhe ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në spital.

Po ashtu bëhet e ditur se në makinë udhëtonin 5 persona, shokë me njëri-tjetrin, ndërsa nga he timet paraprake dyshohet se shkak i ak sidentit të jetë bërë përgjumja e shoferit.