Dikur ishte kampion/ Noizy hedh sytë nga e shkuara, pubilkon pamje nga sh erret në rrugët e Londrës (Video)

Dikur ishte kampion/ Noizy hedh sytë nga e shkuara, pubilkon pamje nga sh erret në rrugët e Londrës (Video)

Reperi i njohur Rigers Rajku, ose siç e njohin të gjithë me emrin artistik Noizy, njihet për të kaluarën e tij si një boksier rrugësh, ku realizonte ndeshje të shumta e me baste. Së fundi, ai ka publikuar në Instastory disa pamje ku ka qënë në ndeshje, të cilat i përkasin vitit 2005.

Noizy shfaqet mjaft i ri i veshur me tuta të bardha ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: