Dikur rri heshin me grushta rrugëve të Tiranës, Stresi bën paqe me ‘armikun e tij përjetshëm’

Reperi Stresi ka qënë i ftuar në emisionin e saj “Glamour Zone”, ku edhe ka folur për rivalin e tij të përjetshë, Noizyn.

Në intervistë Stresi, vendos ta përshkruajë Noizyn me tre fjalë duke na lënë që të kuptojmë që djemtë i kanë sheshuar të gjithë mosmarrëveshjet mes tyre.

Pyetja: Çfarë mendimi ke për Noizyn ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: