”Dikush i ka dhënë pare Albinit, për me marr këtë vendim”

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj sonte në Rubikon ka qenë i ashpër me Albin Kurtin të cilit po i bën thirrje që të mos e heqë taksën, transmeton Periskopi.
Madje Haradinaj thotë se Kurti po do masë reciprociteti e ta heqë taksën sepse dikush ia ka financuar fushatën, dhe tash ka obligime ndaj dikujt. Per te pare videon e plote shtyp ne rek’lamen me poshte