Dit zie per Hysenin ai e humb personin e afërm në moѕhë të re

Dit zie per Hysenin ai e humb personin e afërm në moѕhë të re

Hyseni, personazhi i njohur që doli nga Përputhen ka hu mbur njeriun e afërt të familjes. Përmes një instastory ai shpreh dhimbjen e madhe që e ka pushtuar.

Hyseni e quan të ndjerin vëlla dhe është i tronditur nga kjo humbje e madhe. Nuk dihet ende se pse ka ndërruar jetë në një moshë kaq të re i afërmi i Hysenit. Ish-konkurrenti ka marrë qindra mesazhe ngushëllimi. Kujtojmë se Hyseni u bë i njohur pas përplasjes në Përputhen me ish-të dashurën, Alvisën.