Ditë zie për këngëtaren Adelina Tahiri, h.umb njeriun e saj të dashur dhe përlot me dedikimin.. (Video)

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Tahiri ka .humbur një person shumë të dashur në jetën e saj, duke përjetuar ditë të vështira. Ajo ka humbur gjyshen e saj, të cilën e ka thirrur gjithmonë ‘nënë’. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Adelina përmes një fotografie në Instagram shtype rekl,am dhe shiko vide,on