Ditë zie për këngëtaren shqiptare, humb njeriun e saj të dashur (FOTO)

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Tahiri ka humbur një person shumë të dashur në jetën e saj, duke përjetuar ditë të vështira.

Ajo ka humbur gjyshen e saj, të cilën e ka thirrur gjithmonë ‘nënë’. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Adelina përmes një fotografie në Instagram.

‘U prehsh ne paqe Nënë do tna mungosh !”, ka shkruar Adelina në Instastory ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: