Djali i hitit “Qingji i vogël” ka festuar ditëlindjen, nuk do ta besoni si duket tani

Djali i hitit “Qingji i vogël” ka festuar ditëlindjen, nuk do ta besoni si duket tani

Pëllumbi, një emër i njohur i skenës Me zërin e tij të veçantë, Pëllumb Hajdari rrëmbeu zemrat e të vegjëlve. “Qingji” është kënga e preferuar e fëmijëve, e cila interpretohet me shumë dashuri nga Pëllumbi apo siç njihet “Sherri i vogël”. Kënga që u publikua para tetë vjetësh tani ka mbi 201 milionë klikime në kanalin YouTube.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju