Djali I kerkon vajzes ta sheh pa tesha, ajo i bën gjemen

Djali I kerkon vajzes ta sheh pa tesha, ajo i bën gjemen

Nje djal ishte duke biseduar me nje vajz ne nje rrjet social dhe vajza ishte shum e sjellshme, kurse djali i pa sjellshem.Ajo ju pergjigj ne menyren ma te mir se si je si kalon aj mendoj ndoshta qe e beri per vete vajzen dhe u shfrenuar djali teper djali filloj ti kerkoj puthje pastja hiqe maicen ishe edhe pak per mua deri sa i kerkoj ti hiqte krejt rrobat, por ja qfar beri vjaza e befasoj djali shtype rekl, am dhe shiko video