Djali I kerkon vajzes ta sheh pa tesha, ja si ja kthen ajo (Video)

Djali I kerkon vajzes ta sheh pa tesha, ja si ja kthen ajo (Video)

Ajo ju pergjigj ne menyren ma te mir se si je si kalon aj mendoj ndoshta qe e beri per vete vajzen dhe u shfrenuar djali teper.djali filloj ti kerkoj puthje pastja hiqe maicen ishe edhe pak per mua deri sa i kerkoj ti hiqte krejt rrobat, por ja qfar beri vjaza e befasoj djali shtype rekl, am dhe shiko video