Do e kaloje një natë me Robert Berishën apo Noizyn? Ja si përgjigjet Ana Kabashi

Konsiderohet të jetë njëra prej femrave më seksi të estradës.Fjala është për artisten, Ana Kabashi e cila vazhdon të jetë në formë dhe tejet atraktive.E së fundmi, Kabashi ka qenë e ftuar në rubrikën “Kë Zgjedh”, ku bën zgjedhje mjaft interesante në mes estradës.E pyetur se me kë do kalonte një natë Robert Berishën apo Noizyn?, Arta befasoi të gjithë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: