Do të mbushte 41 vjeç/ O Zot sa pr.ekëse, do iu perlote ajo cfare ben sot Landi per Dr. Florin

41 vite më parë erdhi në jetë Dr. Flori. Pas ikjes së tij ai kujtohet me mall nga të gjithë e miqtë e tij. Landi Hysi s’lë rast pa përmendur mikun e tij të ngushtë, duke i dërguar mesazhe prekëse.

Sot, Landi nuk mund ta haronte kurrsesi ditëlindjen e mikut të tij të zemrës dhe e ka rikujtuar me mall në llogarinë e tij në Instagram.

Landi ka publikuar një foto të Dr.Florit, ndërsa krahas saj ka vendosur datën e lindjes së këngëtarit.JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME: