Do t’ju ikë mendja e kokës/ Kjo është shtëpia luksoze ku jeton Mihrija dhe Naimi, si pallat mbretëror, uaaa

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë çifti më i dalluar në shoëbiz.

Dyshja me përkushtimin që kanë në profesionin e njejt, shpesh janë pjesë e mediave rozë

Përveç profesonit, qendër e vëmendjes janë edhe për jetën private duke ndarë momente të ndryshme për ndjekësit e tyre.

Në fotografinë e fundit, Mihrija ndau një pjesë të oborrit dhe shtëpisë, e që shihet një pamje madhështore.