Do t’ua heqin trurin cunave/ Ja kush janë 3 banoret e reja që kanë hyrë në Big Brother…

Do t’ua heqin trurin cunave/ Ja kush janë 3 banoret e reja që kanë hyrë në Big Brother…

Loja në shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’ merr kthesa të papritura.

Ditën e sotme pjesë e konkurentëve do të bashkohen edhe tri banore të reja.

Sigurisht që ato janë personazhe të njohura dhe shumë të dashura për publikun shqiptar.

Shumë është aluduar për emrat e tyre, por më në fund sekreti u zbulua.

Zyrtarisht, pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri do të jenë këngëtarja Beatrix Ramosaj, Sarah Berisha dhe Einxhel Shkira.