Dogji të gjallë 3 fëmijët, dalin pamjet si babai mo.st.ër i përplaste kokën djalit të vogël

Një ngjarje e rëndë shokoi opinion publik në Australi dhe jo vetëm. Një ish-lojtar Regbi në Australi i vuri flakën makinës ku ishte e shoqja dhe tre fëmijët.
Ata humbën jetën të gjithë, ndërsa më pas raportohet se ai ka qëlluar edhe veten ne bark, duke u djegur brenda makinës bashkë me familjen. Per te pare videon e plote shtyp ne rek’lamen me poshte: