Donaldit kur kap Fifin dhe Granitin në mοment ιntim bëhet viral

Donaldit kur kap Fifin dhe Granitin në mοment ιntim bëhet viral

Edhe pse u deklaruan se do të kenë vetëm miqësi mes vete, Graniti dhe Fifi shumë herë nuk po përmbahen.

Së fundmi është shpërndarë një video ku dyshja shihen shumë të afërt në një vend ku kishte pak lëvizje të banorëve dhe po shijonin njëri-tjetrin, shkruan GazetaBlic.Ishte Donaldi i cili hyri në këtë dhomë pa dashje dhe reagimi i tij epik u bë viral në rrjet.

Donaldi duket se është i habitur nga kjo situatë dhe kjo video po bën xhiro në rrjet.