Donika Kadaj-Bujupi: Heqja e taksës është fillimi i dorëzimit të Albin Kurtit ndaj Serbisë

Deputetja nga radhët e AAK’së, Donika-Kadaj Bujupi tha se zotimi i kryeministrit Albin Kurti, se me ardhjen e tij në pushtet taksa 100% do të hiqet për tu zëvendësuar me reciprocitet është e gabueshme dhe se ai vendim do ta dobësonte pozicionin e Kosovës në raport me Serbinë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: