Dridhe Tayna, dridhe: Me këtë twerk, reperja paska vendosë t’i lë pa gjumë ndjekësit

Krahas talentit të saj në muzikë, Tayna është shumë e përfolur edhe për veprimet provokuese që ndërmerr.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju

Reperja së fundmi ka publikuar një video në profilin e saj në Instagram, ku në momentin që dëgjon muzikën fillon të dridh të pasmet me çfarë ‘tranon’ publikun.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju