Duda Balje bën atë që askush nuk e bëri për Kosovën

Ish-deputetja Duda Balje ka përkrahur sot Kosovën në ndeshjen ndaj Malit të Zi, ku kombëtarja jon fitoi me rezultat 2 me 0.Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, Balje ka shkruar se i zemra e saj bën tifo për Kosovën.“Zemra ime,.Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju