” Duhet me pas b thë “, Era Istrefi i mbyll gojën komentuesit që e talli për të pasmet

Mbrëmjen e djeshme në stadiumin “Air Albania”, u luajt ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës dhe njëkohësisht u bë edhe inagurimi i këtij stadiumi.

E para që hapi ceremoninë e përurimit ishte këngëtarja Era Istrefi, e cila performoi këngën zyrtare të FIFA World Cup 2018, “Live it up”.

Por ndaj saj nuk kanë munguar edhe komentet në rrjetet sociale, pasi ajo shpërndau edhe një video nga stadiumi në Instagram shtype rekl,am dhe shiko vide,on: