Duke i shtërnguar të pasmet/ Zv/presidentja e partisë së Kujtim Gjuzit s’përmbahet në rrjet, fotoja prov.okuese

Silvana Bushati vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, që kur bëri bujë në media pasi deputeti Kujtim Gjuzi i lakmoi gjo.ksin duke ia quajtur ‘ballkon të rrez.ikshëm’.Së fundmi në profilin e saj në Instagram, volejbollistja që Gjuzi e bëri zv/presidente në partinë e tij ka bërë një tjetër veprim që ka ngjalluar reagime. Ajo shfaqet bashkë me një vajzë tjetër, kjo e fundit e kam në të pasmet e saj.Edhe këtë herë ajo shfaqet elegante me një fustan të kuq ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on