“Dy fustane nusesh”/ Nëna u sh ua bashkë me të bijë, Amarda Toska rrëfen historinë rrëqethëse

Të veshura me fustan të bardhë, jo si nuse, por si engjëj, Diena dhe Esiela Karanxhaj, nënë e bijë që humbën jetën në tërmetin trag jik, do të përcillen për në banesën e fundit. Ish-moderatorja e njohur dhe biznesmenia Amarda Toska, në një postim emocionues, shkruan se familjarët e 30-vjeçares kishin shkuar të kërkonin dy fustane nusërie në dyqanin e saj, për të veshur të renë dhe vogëlushen e saj ja dhe video e keni me poshte: