E besoni dot? Ndodh edhe kjo n’aeroplan gruaja dhe buri bëjn.. (Video)

Thyen laptopin në kokën e të dashurit sepse shikonte gratë tjera.Një grua ka thyer laptopin në kokën e të dashurit në aeroplan duke e akuzuar se po shikonte gratë tjera.Në një video të publikuar në YouTube gjatë fluturimit me kompaninë “American Airlines”, dëgjohet gruaja duke i bërtitur partnerit të saj – para se ta ndiqte dhe thyente laptopin në kokën e tij shtype rekl,am dhe shiko vide,on: