E detyroi e dashura të pinte urinë, 56-vjeçari ndan lajmin magjik: Më dolën flokët

Një 56-vjeçar ka folur për kamerat pasi ka nisur një rutinë të pazakontë.Ai tha se pasi nisi të pijë urinë për qëllime shëndetësore, akt ky i nxitur nga e dashura e tij, ka bërë që t’i dalin flokët sërish.Brian nisi të shoqërohej me 30-vjeçaren Ruby në janar këtë këtij viti dhe nuk e kishte menduar kurrë të pinte urinën e tij shtype rekl,am dhe shiko vide,on