E dhimbshme! Dhuroi zemrën e djalit që i vdi.q në aksident, historia rrëqethëse e gjyqtares që iu dogj makina: S’e ktheva dot në jetë

E dhimbshme! Dhuroi zemrën e djalit që i vdi.q në aksident, historia rrëqethëse e gjyqtares që iu dogj makina: S’e ktheva dot në jetë

Gjyqtarja Ariana Liço, të cilës i dogjën mbrëmjen e kaluar makinën nuk është e panjohur për publikun.Në vitin 2004, djali i saj i madh Erioni pësoi një aksident me motor në qytetin e Napolit në Itali, aty ku edhe studionte për juridik. Pavarësisht përpjekjeve të mjekëve, i riu nuk mundi t’i mbijetonte përplasjes duke ndërruar jetë pas disa ditësh në koma shtype rekl,am dhe shiko vide,on