E dhimbshme/ Humbi 7 anëtarët e familjes, kryefamiljari: Më thoni që dikush ka shpëtuar! (Video)

Tërmeti i së martës ka shkaktuar tragjedi të rëndë në familjen Cara në Thumanë.

7 anëtarë të familjes, përfshirë fëmijë, janë varrosur ditën e sotme pasi janë nxjerrë të pajetë nga rrënojat që la pas tërmeti.

I vetmi i mbijetuar është kryefamiljari i kësaj familje, Albert Cara ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on;