E dhimbshme: Ledri Vula vuan nga kjo sëmundje

E dhimbshme: Ledri Vula vuan nga kjo sëmundje

Ledri është shumë aktiv për fansat e tij.E fansat e tij janë habitur kur kanë parë një postim në një faqe në Instagram se Ledri vuan nga një lloj ҫ’rregullimi i lëkurës.

“Shumë njerez vuajnë nga Vitiligo, që është një lloj çrregullimi i lëkurës. Ajo prodhon arna të bardha në lëkurën tuaj”- shkruhet në postimin në fjalë.Shtypja relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju