E dhimbshme: Nxënësja nga Zhegra e Gjilanit ka ndërruar jetë derisa po përgatitej për shkollë

Një nxënëse e shkollës së Zhegrës, ka ndërruar jetë sot në mëngjes, derisa po bëhej gati për shkollë.
Ky është postimi i plotë:Më datë 11.02.2020 ndërroi jetë nxënësja e shkollës “Agim Ramadani” në Zhegër, duke u përgatitur në mëngjesin e sotëm për në shkollë.
Njoftojmë familjarët, miqtë dhe dashamirët se sot rreth orës 7:15 të mëngjesit ndërroi jetë Vanesa Veseli, vajza e Izer Veselit. PEr te pare videon shtyp ne rek’lamenm po shte