E fejuara e Milot Rashicës me video emocionuese i uron fat futbollistit para lojës me Çekinë

Belkiz është përkujdesur që t’i urojë fat të fejuarit të saj, futbollistit të Kombëtares së Kosovës, Milot Rashicës, në lojën që sonte zghivllojnë kundër Çekisë.Kësaj radhe ajo i ka uruar fat Rashicës përmes një video të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, ku ka shkruar “Paç fat”, por nuk ka bërë të ditur nëse do jetë e pranishme në stadium për ta ndjekur nga afër shtype rekl,am dhe shiko vide,on: