E FRI KSHME/ Rru feja go det aeroplanin e klubit gjerman, drejtuesi tregon tme rrin (Video)

Një moment tmerri është regjistruar ditën e diel, teksa klubi gjerman i Hertës së Berlinit ishte duke u kthyer në kryeqytet pas triumfit ndaj Këlnit në ndeshjen e Bundesligës gjermane.Avioni i skuadrës bardheblu është goditur nga një rrufe dhe kjo ka tronditur jashtë mase lojtarët dhe stafin drejtues të Herthes ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on