E fshehu për një kohë: McKresha po bëhet baba, zbulohet edhe data e martesës

E fshehu për një kohë: McKresha po bëhet baba, zbulohet edhe data e martesës

Nuk e bëri kurrë publike, por Mc Kresha është rrugës për t’u bërë baba për herë të parë dhe shumë afër që t’i japë fund beqarisë.

Siç Reporteri artisti kosovar po bëhet baba me të dashurën e tij e cila jeton në Kanadë, shkruan Reporteri.net

Madje, siç mëson Reporteri.net nga familjarët e reperit kosovar, ai dhe e dashura e tij kanë caktuar edhe datën e martesës tashmë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: