E ftuara në emision, i tregon gj0kset, ‘çmendet’ Arian Çani pas saj (Video)

Këngëtarja e njohur, Rovena Dilo ishte e ftuar në ‘Zonë e lirë’, ku promovoi këngën e saj më të re ‘Cinderella’, në bashkëpunim me HitMan dhe Rolla.Me këtë këngë Rovena është konkurente këtë vit në spektaklin ‘Kënga Magjike’.Gjatë emisionit, këngëtarja u kthye pas në kohë dhe kujtoi një rast kur ishte e ftuar në ‘Zonë e lirë’, ku ajo i tregoi gj0ksin Arian Çani dhe ai ‘çmednet’ pas saj…Ja dhe video shty pe re kl,a.men m’posh.të dhe shiko vi de,on: