E fundit! Po ndihmonte të dëm.tuarit nga tër.meti, Noizy dhu.nohet nga forcat policore të Durrësit (Video)

Reperi i njohur i Showbizit, Noizy, ka shkuar në Durrës, pranë zonës ku janë ngritur çadrat për banorët e prekur nga tër.meti. Ai ka gatuar ushqim për të gjithë, dhe më pas ua ka shpërndarë.

Në një lidhje direkte për ‘Top Channel’, në emisionin ‘Ftesë në pesë’, Noizy ka treguar se është dhu.nuar nga forcat e policisë gjatë qëndrimit të tij në Durrës, teksa po ndihmonte të pre.kurit nga tër.meti ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: