E fundit sapo ndodhi i famshmi i Shqiperis v diq për shkak të shpejtësisë marramendëse

I riu 17 vjecar që humbi jetën mbrëmjen e të premtes në Gjirokastër nga një aksident rrugor ishte futbollist i Luftëtarit.

Myftar Xhebro, nga Nivica e Tepelenes luante prej kohësh me ekipet e moshave të Luftëtarit, dhe së fundmi ishte pjesë e të rinjve.

Sipas policise, Xhebro ishte pjesë e të rinjve të Luftëtarit, teksa ka humbur jetën në mënyrë tr agjike ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: