E FUNDIT sapo ndodhi kjo gjë mes LVV dhe LDK (Video)

Ka përfunduar pa marrëveshje takimi që zgjati tre orë midis kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit dhe atij të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafës.Ky takim që vjen si përpjekje e radhës për të arritur një marrëveshje për bashkëqeverisje ndërmjet dy partive fituese nga zgjedhjet e 6 tetorit, u zhvillua në hapësirat e Kuvendit të Kosovës ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: