E FUNDIT/ Tërmeti 4.5 ballë mbreme , zonjës i bie të fikët live në studio (Video)

Tërmeti 4.5 ballë i shkallës rihter me epiqendër në fshatin Hamallaj në Durrës që goditi Shqipërinë, ka shkaktuar panik edhe në emisionin OPEN në Top Channel.Një gruaje, e cila ndodhej në zonën ku qëndron publiku, i ka rënë të fikët gjatë lëkundjeve sizmike ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: