E FUNDIT/ Tjetër lëk undje tër meti në vend, ja ku ishte epiqendra (Video)

E FUNDIT/ Tjetër lëkundje tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra. Një tjetër tërmet ka rënë pak më parë në Shqipëri dhe tashmë epiqendra është zhvendosur nga Durrësi në Vorë.

Ai ka qenë i një magnitude 3,7 rihter.

Lëkundjet e tij janë ndjerë edhe në Tiranë ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: