E fundit / Video ekslusive U prek nga infeksioni vdekjeprurës, humb jetën 35-vjeçari shqiptar

Një shqiptar i Maqedonisë së Veriut ka ndërruar jetë ditën e sotme, pasi ishte prekur nga një infeksion vdekjeprurës. Viktima është një 35-vjeçar nga Shkupi, i cili ndërroi jetë në Spitalin Universitar për Sëmundjet Infektive në kryeqytetin maqedonas. Dyshohet se shqiptari ishte infektuar nga malaria në një udhëtim pune në Ganë ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: