E FUNDIT / VIDEO EXLUZIVE: Baton Haxhiu dërgohet n’spital pasi që mesoi se Albini po behet Kryeminister gjendja e tijë është…

Baton Haxhiu insiston në vërtetësinë e deklaratës së tij se kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti dhe presidenti Hashim Thaçi janë takuar edhe dy herë të tjera, para takimit zyrtar të 6 janarit në Presidencën e Kosovës.Por sot Albin Kurti do te votohet per kryeminister dhe qeveria e re do behet,Haxhiu sot u dergua n’spital ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on do befasoheni: