E FUNDIT: Zbulohet emri i kryeministrit te ri, do te befasoheni se kush është

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka thotë se më shumë gjasa ka të formohet një qeveri e re, sesa të shkohet në zgjedhje të reja. Zeka thotë se sipas të gjitha gjasave kryeministër i ri i Kosovës do të jetë Avdullah Hoti. “Do të ketë një qeveri tranzitore. Këtë qeveri do ta formojnë LDK, AAK, NISMA dhe minoritetet. Per te pare videon e plote shtyp ne rek1amen me poshte