‘E kam pasur fiksim’, Anxhela Peristeri tregon çfarë i kërkoi Shpat Kasapit dikur

‘E kam pasur fiksim’, Anxhela Peristeri tregon çfarë i kërkoi Shpat Kasapit dikur

Shumë vajza çmendeshin pas Shpat Kasapit dikur e një prej tyre paska qenë edhe këngëtarja Anxhela Peristeri. Ajo ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan” ku gjatë emisionit është pyetur se cilin personazh të famshëm ka pasur fiksim. Anxhela ka treguar se fiksimi i saj ka qenë Shpati e madje ajo i ka kërkuar edhe një autograf këngëtarit,hape pamjen mëposhtë dhe shikoje të plotë.