“E ke gjet lali, si i bëhet…”/ Bleona nuk përmbahet dhe i kthehet keq ndjekësit: Nuk e di si nuk kam një…(Video)

Bleona Qereti është një nga shqiptaret më të suksesshme e cila gëzon një famë ndërkombëtare. Bukuroshja është një personazh shumë i dashur për publikun shqiptar dhe ajo njihet për karakterin e saj të sinqertë dhe tepër moskokçarës.

Në profilin e saj në Instagram, Bleona ka postuar një foto ku duket tepër seksi e veshur teksa shfaqet e veshur ekstravagante si në të shumtën e rasteve shtype rekl,am dhe shiko vide,on