“E keqe”, vajzës së ish-deputetes së PD-së i del video pro vokuese (VIDEO)

Në profilin e “Instagram”-it të Ada Dedës, mund të gjeni foto të ndryshme, ku ajo shfaqet mjaft elegante dhe sensuale.
Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku qëndron sa më pranë me ndjekësit e saj të shumtë.Së fundmi, Ada ka postuar një foto ku ka pozuar para pasqyrës. Per te pare videon shtyp ne rekl,amen me poste