‘E kuqe flakë’, Alesia Bami shkakton tër’met me daljen e fundit

Alesia Bami vijon të postojë foto të nx’ehta në rrjetet sociale. Së fundmi bukuroshja e ekranit ka pozuar me një fustan të kuq, ku nxjerr në paj të gjithë hiret e saj dhe format bom’bastike.Në një ditë kur luan edhe Kombëtarja e futbollit, nuk mund të mungonte ngjyra e kuqe. Sigurisht që nuk kanë munguar komentet e shumta komplimentuese shtype rekl,am dhe shiko vide,on: