E mbani me Xhensilen bjonde?/ Ja si dukej ajo kur eksperimentoi me floket disa vite me pare

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është një ndër këngëtaret që ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe të publikut që në daljen e saj të parë në skenë.
Xhensila ka sjell ndër vite një sërë këngësh që janë kthyer në hite dhe jeta e saj personale, martesa me Bes Kallakun dhe vajza Ajka, gjithmonë komentohen në media per me teper hap foton apo videon ne vazhdim n diqni раmјеn.