E mbani mend nusën nga Prizreni që ‘rrënqethi’ të gjithë, edhe sonte iu prek me këtë veprim (FOTO)

Quhet Valentina Elshani dhe është dizenjatore e modës, gjithashtu punon edhe si mësimdhënëse.
Valentina është dizajnere e diplomuar, vajzë e zonja, që ia ka dalë suksesshëm në profesion, por edhe në jetën private.
Valentina u aktualizua pas lidhjes, fejesës e martesës me një djalë të quajtur Mahmut Tarashaj, i cili nga një aksident mbeti me aftësi të kufizuara, shkruan “Kosovarja”. Per te pare videon e plote shtyp ne rekl,am