E mbani mend vajzen shqiptare qe u martua me nje djale me ngjyre? E dhimbshme cfare ka ndodhur me te

Një vajzë shqiptare shkoi për studime në Londër dhe atje njohu dashurinë e jetës, Henrin.Sic tregon ajo pas shumë vitesh si miq Henri i kishte bërë pyetjen “Të besdis ngjyra ime”.Përgjigja e saj ishte një puthje.Pas dy vitesh marrëdhënie, ajo mbeti shtatzënë por prindërit i kërkuan ta abortonte pasi nuk mund të pranon një dhëndër me ngjyrë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: