E rëndë! Humb jetën ne rrethana misterioze studentja 20 vjeçare, flet nëna: Pinte kokrra për dobësim, kur shoqet e gjeten në krevat

Një 20 vjeçare ka humbur jetën, ndërsa është gjetur nga shoqet e dhomës, e shtirë në krevat. Studentja britanike e kri.minologjisë, humbi jetën krejt papritur ndërsa zyrtarët e kanë cilësuar ende një vd.ekje mister.

Por sipas Daily Mail, nëna e saj në një komunikim që pati me mediat britanike, tregoi se vajza e saj ishte e fiksuar pas peshës, dhe pinte rregullisht, pilula të përbëra me uthull molle, për të mbajtur një peshë të ulët dhe stabël shtype rekl,am dhe shiko vide,on